Arama Motorlarina Kayit ve SEO Servisi

icin yaptigimiz hizmetler.

Siteniz; bir ustanın önune konan parcaları birlestirerek MONTAJ mantıgı ile gerceklestirdigi sadece Kaporta ve ic aksesuarların yerlestirildigi bir otomobile benzer. Arama Motorlarına kayıt ve indexleme ise, motor ve baglantı parcalarının birlikte yurumesini,elektrik donanımının , baglantılarının mukemmmel olması temin etmektir. Arama Motorlarına Kayıt ise 4 tekerinin takılması anlamı ile esdegerdir. Web siteside buna benzer. Herhangi bir EDITOR programi ile htm,html,htmls,xml,xhtml (Static site) veya php,asp, aspx gibi(dynamic) siteler; ancak,arabanin KAPORTA ve c KOLTUK vs gibi aksesuar kisimlaridir.

Google Sandbox
Google SANDBOX Nedir? Google SANDBOX yeni sitelerin indexden once siki denetimden gectigi bir filtredir. Dunyadaki 400 Buyuk Arama Motorlarının basını ceken GOOGLE , 2004 yılından itibaren bu sistemi uygulamaya baslamıstır. Bunun sonucu site en önemli keyword (anahtar sözcuk) ve keyword tumcelerine karsılık iyi ranking (sıra) alamaz. Web sitelerinin kaliteli icerige, bol gelen linke ve guclu Google pagerank degerine sahip olmasına ragmen site bunun aksine SANDBOX etkisinde kalır. SANDBOX siteler icin fiili bir deneme suresi seklinde rol oynar. Bunun muhtemel amacı spam sitelerin cabucak yukselmesini engellemek, onları cezalandırmak ve sureci bu sekilde devam ettirmektir. Sandbox anlami index disinda belirli sure kalma denir. Googlenin web sitelerini bu sekilde analiz eden 4-5 turlu spider yazilimi vardir.
Arama Motorlarına Kayıt

Site Analizi

Web Sitenizin analiz yapıldıktan sonra TOP10 olabilmeniz icin Google daki hafıza durumu analizi yapılır. Analiz sonrasında web sitenizin arama motoruna kayıt islemleri icin gerekli yol haritası cıkarılır. Google SANDBOX teorisini etsiz hale getirmek ?Google SANDBOX etkisi yeni sitelerin bot'larca bir karsilastirma analizine benzer. Boylece web site gelen linklerin ve ozgun iceriginin tam hakkı verilmesi icin image, ozgun cumller, alttaglar, resimler vs herseyi analiz edilir.
Arama Motorlarına Kayıt

Usta Seo

Bu teknolojiyi, 2004 yılından itibaran googlebot diger dunyadaki 400 arama motorlarından ayrılmak, daha ileri gitmek ve optimizasyon yapan SEO'lara kurallara uyma konusunda CEZAI sart olarak getirmistir. Arama motorlarına kayıt isinden önce profesyonel SEO' larca dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır. Acemi SEO ve firmalara yaptırılan isler de tum emeklerin bosa gitmesinde sebep olmaktadır.

 


Google Sandbox icerisindemiyim ?
Arama Motorlarına Kayıt

SANDBOX etkinliginin kanıtı genelde iyi Google pagerank degerine ve gelen linklere, ve bazı ikincil arama tumcelerinde guclu arama sonucu sıralamalarına sahip olan sitelerin en önemli aramalarda gözukmemesidir.

Arama Motorlarına Kayıt

Bu tarz kosullarda site muhtemelen SANDBOX’a atılmıstır. Kurtulmak icin; Profesyonel Arama Motoruna Kayıt ve seo servisimizden yardım isteyiniz. Uzman ve deneyimli SEO ile zahmetsizce hedefe ulasın.